Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено активацію поверхні поліпропілену із застосуванням гетерофункціонального поліпероксиду з первинно-третинними пероксидними фрагментами. Вивчено вплив висоти нанесеного шару, а також умов обробки (температура, час) на процес формування прищепленого реакційноздатного покриття. Встановлено оптимальні умови пероксидації поверхні поліпропілену, які забезпечують високий ступінь модифікації. The polypropylene surface activation, using heterofunctional polyperoxide with primary-tertiary peroxide fragments, has been carried out. The influence of coated layer thickness and also treatment conditions (temperature, time) on the process of grafted reactive coatings formation has been studied. Optimal conditions of polypropylene surface activation, which provides high modification degree have been developed.

активація поверхні, ступінь модифікації, surface activation, modification degree

Особливості активації поліпропіленової поверхні з використанням N-[(трет-бутилперокси)метил]акриламід-ко-октилметакрилату / С. М. Варваренко, В. Я. Самарик, І. Т. Тарнавчик, Н. Г. Носова, С. А. Воронов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 279-283. – Бібліографія: 6 назв.