Thumbnail Image

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Розроблені методики синтезу S-алкіл-3-ацетиламіно-4-метоксибензол- і S-алкіл(-8-хінолін)тіосульфонатів. Досліджена їх бактеріостатична і фунгістатична активність для створення нових препаратів. Methods of the synthesis of the S-alkyl-3-acetylamino-4-methoxybenzenethio-sulfonates and S-alkyl-(8-quinoline)thiosulfonates were developed, and their bioligicall activity was studied with the purpose of the creating of a new preparations.

методики синтезу, тіосульфонати

Вивчення залежності біологічної активності тіосульфатів від кислотної і тіольної складової / Д. Б. Баранович, Н. Є. Стадницька, О. З. Комаровська, О. В. Гой, В. І. Лубенець, В. П. Новіков // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 96-99. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review