Запропоновано методологію побудови системи контролю та управління мобільним температурним репером з робочим матеріалом – розплавом евтектичної концентрації на основі раніше випробуваних нами технічних рішень. The methodology of build-up of a monitoring and management system of a mobile temperature reference point with the eutectic melt of in the capacity as a working material on a basis of the before the designs approved to us is offered.

Прохоренко С. В. Автоматична система контролю та забезпечення стабільності роботи мобільного евтектичного температурного репера / С. В. Прохоренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 523 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 124-127. – Бібліографія: 7 назв.