2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються проблеми проектування нечітких регуляторів для систем управління об'єктами різного призначення. Наводиться аналіз методів проектування, що суттєво впливають на розв'язок ряду компромісних задач, пов'язаних з мінімЬацією ступеня складності апаратної реалізації нечітких цифрових регуляторів та забезпеченням необхідних показників якості систем управління. Обговорюються шляхи підвищення ефективності процесів проектування нечітких регуляторів на основі їх структурно-параметричної оптимізації.
The present article deals with the problems offuzzy controllers' de-sign, which are components of control systems for various controlled objects. The analysis of design methods solving compromise tasks between minimiza-tion of complication for fuzzy controllers' realization and providing desired performance measures of control systems is given. The various approaches for increasing efficiency o f fuzzy controllers' design processes are discussed based on their structural-parametric optimization.

Кондратеико Ю. Аналіз процесів проектування та шляхів підвищення ефективності цифрових регуляторів нечітких систем управління / Ю. Кондратеико, І. Аль Зубі, О. Гаращенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 83–90.

Endorsement

Review