Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено поведінку таких видів дріжджів, як Rhodotorula glutinis, Thrichosporon cutaneum, Candida utilis, Saccharomyces cerevisiae у високоградієнт- ному магнітному полі. Виявлено, що дріжджі створюють потоки в розчинах солей КЮз і Со604 у високоградієнтному магнітному полі. Behavior of the following kinds of yeast’s is investigated in a high gradient magnetic field: Rhodotorulla glutinis, Thrichosporon cutaneum, Candida utilis, Saccharomyces cerevisiae. It is revealed that the yeast’s create flows in solutions of salts КЮ3 and Со604 in a high gradient magnetic field.

Особливості поводження різноманітних культур дріжджів у високоградієнтному магнітному полі / С. В. Горобець, В. С. Підгорський, О. Ю. Горобець, Ю. Н. Пенчук, О. В. Живодер // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 222–226. – Бібліографія: 12 назв.