Міграція важких металів у грунтовому середовищі

Thumbnail Image

Проаналізовано проблему забруднення ґрунтового середовища важкими металами. Проведено експериментальні дослідження для оцінки міграції важких металів по вертикальному профілю ґрунту залежно від рН ґрунтового розчину. The problem of the soil environment pollution by heavy metals is analysed. Experimental researches for estimation of migration of heavy metals on the vertical floor profile depending on the pH of ground solution were carried out.

Гумницький Я. М. Міграція важких металів у грунтовому середовищі / Я. М. Гумницький, В. В. Сабадаш, Г. А. Тижбір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 211-213. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review