Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована математична модель для розрахунку перехідних процесів у багатополюсниках, складених з лінійних і нелінійних резисторів, котушок і конденсаторів. Особливостями моделі є можливість безпосереднього її застосування в моделях систем, орієнтованих на використання методу вузлових потенціалів і неявних методів числового інтегрування і відсутність обмежень на параметри елементів. Mathematical model for transients calculation in multipoles consisting of li-near and nonlinear resistors, coils and capacitors is proposed. The model is free of ele-ments parameters restrictions and it may be used as a part of system model, which is based on nodal method and implicit integration algorithms.

Фільц P. Математичне моделювання перехідних процесів у нелінійних багатополюсниках, складених з двополюсників / Р. Фільц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 215–220.