Маркетинг та екологія: концепція взаємодії

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Необхідність екологізації маркетингу випливає з основних тенденцій негативних змін стану навколишнього природного середовища. Впровадження екологічного маркетингу дозволить забезпечити збереження якості навколишнього середовища при отриманні високоякісного суспільного продукту. The necessity of the marketing ecologization arises from the fundamental tendency of the environment state. The introduction of the ecological marketing provides the saving of environmental quality and makes it possible to receive a social product of maximum quality.

Буняк Н. М. Маркетинг та екологія: концепція взаємодії / Н. М. Буняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 7–12. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review