Висвітлено питання про необхідність використання маркетингу у створенні інвестиційної привабливості сфери рекреації, особливо при створенні організаційно-економічних формувань. Обґрунтовано необхідність впровадження в структуру управління цих формувань підрозділу маркетингу, а також визначено його основні завдання та напрямки діяльності. За допомогою SWOT- аналізу розглядаються сильні і слабкі сторони, а також можливості та загрози рекреаційно-туристичної сфери. In the given article the problem of necessity of usage of marketing for creation of investment attractiveness of the field of a recreation is uncovered, in particular at creation of organization-economical formations. The necessity of implementation in the frame of control of these formations the division of marketing is reasonable, and also its primary goals and areas of activity are determined. With the help of the SWOT analysis the strong and weak parties, and also opportunities and threat of a recreation- tourist sphere are esteemed.

Петрович Й. М. Маркетингові засади у формуванні інвестиційної привабливості організаційно-економічних формувань в сфері рекреації / Й. М. Петрович, В. Я. Гавран // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 350–358. – Бібліографія: 2 назви.