Силовий аналіз кулькового обмежувача обертального моменту

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто силову взаємодію між кульками та півмуфтами запатентованого обмежувача обертального моменту з урахуванням сил тертя на робочих поверхнях елементів. Запропоновано аналітичні залежності для проведення силового аналізу подібних пристроїв машинобудування на етапі проектування. Power co-operation between balls and semi muffs of limitation of twisting moment taking into account forces of friction is considered in the article. Analytical dependences for conducting of power analysis of analogical devices on the stage of planning are offered.

Гащук П. М. Силовий аналіз кулькового обмежувача обертального моменту / П. М. Гащук, В. В. Малащенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 34–37. – Бібліографія: 11 назв.