Дериватографічні дослідження феноло-формальдегідних композицій

Методами диференційно-термічного та термогравіметричного аналізів досліджено вплив епоксидної смоли та попівінілпіролідону на термостійкість новолачної феноло-формальдегідної смоли. Проведено порівняльний аналіз термічної стійкості розробленої епоксиноволачної композиції та новолаку. Зразок епокси-новолачної композиції характеризується вищою термічною стійкістю, ніж зразок феноло-формальдегідної смоли. Methods differential-thermal and thermogravimetryque analyses investigate influence epoxy resin and polivinilpirolidone on thermal stability novolac phenol-formaldehyde resin. The comparative analysis of thermal stability of developed epoxy-novolac composition and phenol-formaldehyde resin is carried out. The sample of epoxy-novolac composition is characterized by higher thermal stability than phenol- formaldehyde resin sample.

Красінський В. В. Дериватографічні дослідження феноло-формальдегідних композицій / В. В. Красінський, В. В. Кочубей, Й. М. Шаповал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 361-364. – Бібліографія: 8 назв.