Конкурентоспроможність машинобудівного підприємства: сутність та властивості

Thumbnail Image

Розглянуто та проаналізовано погляди різних авторів на трактування категорії «конкурентоспроможність підприємства». Виокремлено і охарактеризовано основні властивості конкурентоспроможності підприємства та уточнено змістове наповнення поняття «конкурентоспроможність машинобудівного підприємства». In the article the approaches of various authors to the definition of the “machine-build plant competitiveness” are considered and analyzed. The main characteristics of the plant competitiveness are definition, the profound filling of the category “machine-build plant competitiveness” are accurated.

Романко О. П. Конкурентоспроможність машинобудівного підприємства: сутність та властивості / О. П. Романко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 633 : Логістика. – С. 609–613. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review