Мікрокапсулювання парафінів функціональними полімерами

Методом коаецерваційно-екстракційного осадження одержано полімерні мікрокапсули з ядром на основі парафіну і функціоналізованою оболонкою. Досліджено вплив параметрів процесу та природи функціональних кополімерів на колоїдно-хімічні властивості мікрокапсул. Методом комплексного термічного аналізу підтверджено наявність капсульованого парафіну та визначено ефективність капсулювання. Polymeric microcapsules with paraffin core and functionalized shell have been obtained via the method of coacervative-extraction precipitation. The influence of process parameters and functional polymer nature on the colloidal-chemical properties of microcapsules has been studied. The availability of incapsulated paraffin has been proved as well as the incapsulation efficiency has been determined via the method of complex thermal analysis.

Мікрокапсулювання парафінів функціональними полімерами / В. С. Токарєв, М. М. Ларук, В. О. Сердюк, Н. М. Букартик, Р.О. Монцібович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 378–382. - Бібліографія: 10 назв.