Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати досліджень поглинальної здатності моноетаноламіноводних розчинів щодо сірки (IV) оксиду та фізико-хімічних властивостей цих розчинів. The results of investigations of sorbatic ability of ethanolamine-water solution concerning sulphur (IV) oxide have been presented. Physico-chemical properties of obtained solutions have been shown.

Савчук Л. В. Дослідження фізико-хімічних властивостей моноетаноламіноводних розчинів, насичених сірки (IV) оксидом / Л. В. Савчук, В. Т. Яворський, P. P. Оленич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 447 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 21–24.

Endorsement

Review