Нові наукові і громадські проекти в Німеччині

Висвітлено результати навчальної і наукової практики студентів, результати наукових, технічних і громадських контактів. Приведены результаты учебно-научной практики студентов, научных, технических и общественных контактов. The result of educational-scientific practice of students are resulted, scientific, technical and public contacts.

геодезія, Німеччина

Тревого І. Нові наукові і громадські проекти в Німеччині / І. Тревого, В. Задорожний, Є. Лаврішко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 2 (18). – С. 15–18.