Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Статтю присвячено проблемі навчання фахової української мови у вищих технічних навчальних закладах України. Автори репрезентують навчальний посібник «Фахова українська мова», виданий 2008 року, і Концепцію викладання української мови за професійним спрямуванням. The article is honored to the problem of studying the specialized Ukrainian language in higher educational technical institutions of Ukraine. The authors represent an educational handbook “The Specialized Ukrainian Language”, which was published in the year 2008, and The Conception of teaching Ukrainian language according to a specialization.

українська мова, наукова картина світу, термінознавче поняття, концепція, освітньо-кваліфікаційний рівень, Ukrainian language, a scientific scene (picture) of the world, terminology concept, conception, educational-qualification level

Дубічинський В. Деякі аспекти термінознавства у процесі навчання української мови за професійним спрямуванням / Володимир Дубічинський, Людмила Васенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 675 : Проблеми української термінології. – С. 93–97. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review