Запропоновано алгоритм розбиття тріангуляції для її паралельної обробки та на його основі розроблено базову структуру спеціалізованих пристроїв зменшення обсягів даних тріангуляційного опису тривимірних об’єктів. The method of triangulation partitioning into separated processing elements to their parallel processing is developed. The basic structures and functioning principles of the hardware accelerators of data reduction of 3D object triangular representation based on proposed method have been developed.

Акимишин О. І. Структура та принципи функціонування спеціалізованих пристроїв зменшення обсягів даних тріангуляційного опису тривимірних об’єктів / О. І. Акимишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 3–8. – Бібліографія: 10 назв.