2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто умови та проблеми розвитку внутрішнього ринку мінеральних добрив в Україні. Обґрунтовано, що перспективи розширення внутрішнього попиту пов’язані із використанням нових моделей взаємовідносин головних суб’єктів ринку. Показано особливості та форми реалізації концепції маркетингу взаємодій у ринковій стратегії хімічних підприємств.
The conditions and probleme dealt with the development of a domestic minerai fertilizer market in Ukraine have been considered. It bas been proved the prospects of domestic demand rising are connected with applying new patterns of main partners’ relationships at the market. The peculiarities and forms for implementing the relationship marketing concept at the market strategy of Chemical enterprises have been demonstrated.

Шевцова Г. З. Реалізація концепції маркетингу взаємодій у ринковій стратегії підприємств хімічної галузі / Г. З. Шевцова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 674–679. — (Формування та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review