Особливості структури модифікованої целюлози

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено рентгенографічні дослідження модифікованих зразків целюлози. У результаті проведених досліджень встановлено структурні параметри досліджуваних зразків та вплив модифікації на них. The carried out X-ray analysis of modified samples of cellulose. As a result of the carried out researches is established structural parameters of the investigated samples and influence of updating on them.

зразків целюлози, структурні параметри, samples of cellulose, structural parameters

Особливості структури модифікованої целюлози / М. Р. Чобіт, В. І. Штомпель, С. Є. Троценко, С. А. Воронов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 265-269. – Бібліографія: 11 назв.