Оптимізація нагрівання цементної печі

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Розглянута задача оптимального за швидкодією керування нагріванням цементної печі при обмеженнях на тангенціальні термонапруження і температуру середовища нагрівання. Зроблено висновок про те, що в початковий період нагрівання цементної печі температура середовища нагрівання може дорівнювати максимальному значенню протягом певного часу, тривалість якого визначається механічними і теплофізичними характеристиками корпусу і футерівки, що дає змогу скоротити тривалість нагрівання обертової печі.

Величко Л. Д. Оптимізація нагрівання цементної печі / Л. Д. Величко, О. З. Сорочак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 15-19. – Бібліографія: 3 назви.