Аналіз зенітної тропосферної затримки в тихоокеанських тропічних широтах

За даними радіозондування на п'ятьох станціях тихоокеанської екваторіальної зони визначені величини сухої і вологої складової зенітної тропосферної затримки числовим інтегруванням, а також за аналітичними моделями Саастамойнена і Хопфілда. Проаналізовано отримані результати і дано рекомендації з метою подальшого удосконалення наведених досліджень. По данным радиозондирования на пяти станциях тихоокеанской экваториальной зоны определены величины сухой и влажной составляющих зенитной тропосферной задержи численным интегрированием, а также по аналитическим моделям Саастамойнена и Хопфилд.Проанализированы полученные результаты и даны рекомендации с целью дальнейшего усовершенствования приведенных исследований. There are shown the values of dry and wet components of zenith tropospheric delay obtained by an integration of the radiosonde data at & ve stations of the Paci& c tropical latitudes. These components were determined and estimated by means of Saastamoinen and Hop eld analytical models as well. The recommendations regarding further development of such investigations are made.

зенітна тропосферна затримка

Заблоцький Ф. Аналіз зенітної тропосферної затримки в тихоокеанських тропічних широтах / Ф. Заблоцький, О. Заблоцька // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 50–55. – Бібліографія: 6 назв.