Ефективність методів податкового планування

Виділено основні механізми зменшення податкових платежів. Досліджено окремі аспекти податкового планування, проведено аналіз основних методів податкового планування та їх класифікацію. Розглянуто поділ податків з метою їх оптимізації. Основну увагу приділено обґрунтуванню власної систематизації методів податкового планування з погляду їх ефективності для розв’язання конкретних задач з оптимізації оподаткування. The basic mechanisms of diminishing of tax payments are selected. Investigational separate aspects of the tax planning, the analysis of basic methods of the tax planning and their classification is conducted. The division of taxes is considered for their optimization. Basic attention is spared the ground of own systematization of methods of the tax planning from the point of view their efficiency for the decision of concrete tasks from optimization of taxation.

Атаманенко І. Б. Ефективність методів податкового планування / І. Б. Атаманенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 335–341. – Бібліографія: 7 назв.