Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

В умовах обернено-фазової високоефективної рідинної хроматографії (RP-HPLC) визначено основні параметри розділення початкових та проміжних речовин синтезу 2-(4-гідрокси-3,5-ди-трет-бутилфеніл)-3-^(1,2,3-бензотриазоліл-)-1,4-нафтохінону. In RP-HPLC conditions the séparation parameters of starting and intermediate substances for synthesis of 2-(4-hydroxy-3,5-di-tret-butyl-phenyl)-3-N-(1,2,3-benzo- riazoyl-)-1,4-naphtoquinone are investigated.

Обернено-фазова рідинна хроматографія 2-(4-гідрокси-3,5-ди-трет-бутилфеніл)-3^-(1,2,3-безотриазоліл-)-1,4-нафтохінону та початкових і проміжних речовин його синтезу / О. Я. Смірнова, І. П. Полюжин, Й. Й. Ятчишин, З. В. Губрій, В. З. Клеп // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 6–11 . – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review