Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Розроблений метод амперометричного визначення металів платинової групи (МПГ) у відпрацьованих автомобільних каталізаторах. Досліджено оптимальні умови амперометричного титрування та взаємодії МПГ з тіосечовиною. The method of amperomeyric determination of metals of platinum group (MPG) is developed in exhaust motor-car catalysts. Іnvestigational optimum terms of amperometric titration and reaction of MPG from tiocarbamide.
Keywords
амперометричне изначення , оптимальні умови , amperomeyric determination , optimum terms
Citation
Амперометричне визначення металів платинової групи у відпрацьованих автомобільних каталізаторах / Й. Й. Ятчишин, М. С. Сенишин, Ф. І. Цюпко, М. М. Ларук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 39-42. – Бібліографія: 5 назв.