Формування моделі каталогу генераторів інформаційного образу ВНЗ

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Уведено поняття коректно визначеного генератора, побудовано формальну теоретико-множинну модель генератора, запропоновано формалізацію структури віртуальної спільноти як середовища інформаційної діяльності ВНЗ. In the paper the notion of correctly defined generator is introduced, formal set-theoretic model of generator is built and formalization of structure of virtual community as a platform of university information activity is suggested.

вищий навчальний заклад (ВНЗ), генератор інформаційного образу, віртуальна спільнота, university, generator of information image, virtual community

Пелещишин А. Формування моделі каталогу генераторів інформаційного образу ВНЗ / А. Пелещишин, Р. Корж // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 800 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 185–193. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review