Математична модель вентильного реактивного двигуна з широтно-фазовим керуванням

Описано конструктивні схеми вентильних реактивних двигунів та принципову електричну схему комутатора з ємнісними буферами енергії, запропоновано новий широтно-фазовий спосіб регулювання частоти обертання таких двигунів, викладено математичну модель до дослідження електромеханічних процесів в електроприводах з вентильними реактивними двигунами з буферами енергії та широтно-фазовим регулюванням частоти обертання. The constructive schemes of switched reluctanse motor and basic electrical scheme of a commutator with capacity buffers of an energy are circumscribed, the new phase - width mode by regulating of frequency of a reversion of such drives is offered. Is explained a mathematical model to a research of electromechanical processes in electric drives with switched reluctanse motor with buffers of an energy and phase - width regulating of frequency of rotation.

Ткачук В. І. Математична модель вентильного реактивного двигуна з широтно-фазовим керуванням / В. І. Ткачук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 135–146. – Бібліографія: 8 назв.