Оптимізація керованих рухів суттєво нелінійних систем

На основі спеціальних гіперболічних Atеb-функцій запропоновано методику розв’язання задач оптимального керування рухом матеріальних об’єктів повільнозмінної маси при дії на них суттєво нелінійного в’язкого і сухого тертя. On the basis of the methods of hyperbolic Ateb-functions the ways of solving the problems of optimal motion directing of material object with slowly changing mass influenced by some essentially non-linear viscous and dry friction.

Кузьо І. В. Оптимізація керованих рухів суттєво нелінійних систем / І. В. Кузьо, І. П. Смерека, Я. А. Зінько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 87-93. – Бібліографія: 5 назв.