Особливосьі термолізу естерів карбонових кислот

Thumbnail Image

Здійснений дериватографічний аналіз естерів {[2R-(3Н)-хіназолін-4-іліден]гідразоно}]- α-(β-, γ-)-карбонових кислот дав змогу обґрунтувати оптимальні температурні режими термічного синтезу. Результатом термолізу естерів є відповідні гетероциклічні системи з хіназоліновим каркасом. Derivatographic analysis of esters {[2R-(3Н)-quinazoline-4-ylyden]hydrazono}]-α-(β-, γ-)-carboxylic acids was carried out, it enabled to vindicate the optimal temperature conditions of thermal synthesis. As a result of thermolysis of esters corresponding heterocyclic systems with quinazoline carcase was formed.

Воскобойнік О. Ю. Особливосьі термолізу естерів карбонових кислот / О. Ю. Воскобойнік, С. І. Коваленко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 18-21. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review