Показано можливість застосування нового класу комбінаторних числових моделей — "ідеальних кільцевих в’язанок” для автоматизованого забезпечення якості друкованої продукції з використанням оптимальних планів експерименту. Наведено приклад використання оптимального плану експерименту, побудованого на основі згаданої комбінаторної моделі. It is shown possibility for application new class of combinatorial numerical models, namely "Ideal Ring Bundles” for automated providing of printed production quality using optimal planning of experiment. This is present an example of optimal planning of experiment, based on the underlying combinatorial model.

Різник В. Застосування ідеальних кільцевих в’язанок для забезпечення якості друкованої продукції / В. Різник, С. Ничай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 101–110. – Бібліографія: 9 назв.