Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено аналітичне дослідження рівня пластичних деформацій зсуву при пропорційному навантаженні, на основі використання інтегрального критерію нагромадження пластичних деформацій. Отримано замкнуту формулу для оцінки нагромадження пластичних деформацій при такому навантаженні. Analytic investigation of the level of tangent plastic deformations under proportional loading has been competed. It is realized at the base of the integral criterion of accumulation of plastic strains. Closed formula for estimating of the accumulation of plastic strains under that loading has been derived.

Андрусик Я. Ф. Оцінка рівня нагромадження пластичних деформацій зсуву в технологічних процесах зміцнення матеріалів / Я. Ф. Андрусик, В. П. Ляшенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 3–5. – Бібліографія: 3 назви.