Рівновага за нетрадиційних випадків перебігу екстракційних процесів

Thumbnail Image

Представлено результати теоретичного аналізу ефективності та оцінено експериментально вплив пресування рослинної сировини на стан рівноваги за нетрадиційних випадків перебігу екстракційних процесів. The result of theoretical investigation of efficiency has been present and with experimental expedience lead through pressing of exhaust plants material on the condition equilibrium of the untraditionally chance derivation extraction process.

Дячок В. В. Рівновага за нетрадиційних випадків перебігу екстракційних процесів / В. В. Дячок, О. Л. Іванків // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 227–230. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review