Наведено результати обчислень та здійснено аналіз виконання граничних умов двома розв’язками, відомим Герца та запропонованим новим, задачі теорії пружності про контакт двох тіл подвійної кривини. На основі аналізу одержаних результатів досліджень сформульовано гіпотезу про визначення єдиного дійсного розв’язку задач теорії пружності за мінімумом об’ємної деформації. The analysis of the accomplishment of the sibelborder conditions by means of two solutions, the familiar Hertz principle and the new suggested, the task of the elasticity theory about the contact of two bodies of the double flexure are performed on the basis of the given calculation results. The hypothesis about the determination of the unique solution of the elasticity theory solutions by the minimum of the capacity deformation is formulated on the basis of the received results.

теорія пружності, контакт двох тіл подвійної кривини, elasticity theory, contact of two bodies of the double flexure

Римар О. М. Проблема вибору дійсного розв’язку задачі про контакт двох тіл подвійної кривини / О. М. Римар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 641 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 62-70. - Бібліографія: 12 назв.