Прискорення операцій над нечіткими величинами, поданими парами

У багатьох прикладних задачах, зокрема задачах медичної і технічної діагностики, виникає необхідність проведення обчислень з нечіткими величинами, тобто з такими, точне значення яких нам невідоме. Пропонується підхід, що прискорює виконання арифметичних операцій над нечіткими величинами, поданими парами, який ґрунтується на положеннях теорії можливостей. Fuzzy pair-based variables operations acceleration approach. In the technical and medical diagnostic are widely used fuzzy variables. The operations with these variables are processed during diagnostic calculations. The new pair-based fuzzy variables arithmetic operations approach is suggested for speedup of calculation.

Березко Л. О. Прискорення операцій над нечіткими величинами, поданими парами / Л. О. Березко, В. В. Троценко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 3–5. – Бібліографія: 8 назв.