Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив швидкості подачі натрію тіосульфату на одержання полімерної сірки внаслідок кислотного розкладу натрію тіосульфату в закритій системі, вихід цільового продукту, його основні характеристики, якісний і кількісний склад рідкої і газоподібної фаз. Механізм участі газового компонента SO2 під час утворення сірки. Influence of speed of submission of sodium thiosulphate on reception of polymeric sulfur owing to acid decomposition sodium thiosulphate in the closed system, an yield of a target product, his basic characteristics, qualitative and quantitative structure of liquid and gaseous phases is investigated. The mechanism of participation of gas componentSO2 during formation of sulfur.

Яворський В. Т. Вплив швидкості подачі натрію тіосульфату на одержання полімерної сірки із натрію тіосульфату в закритій системі / В. Т. Яворський, З. О. Знак, Д. С. Баранович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 6-10. – Бібліографія: 3 назви.