Проаналізовано ставлення державної влади до питання визначення статусу кримськотатарського населення України. Здійснено спробу проаналізувати процес політичної ідентифікації кримських татар як окремого народу та окреслено деякі шляхи вирішення цієї проблеми. The attitude of state authority to the question of determination of status of Crimean tatars population of Ukraine is analysed. An attempt to analyse a process of political authentication of crimean tatars, as separate peoples is carried out and some ways of decision of this problem are outlined.

Щерба О. Політико-правові аспекти процедури визначення статусу кримськотатарського народу / О. Щерба // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 19. – С. 216–221. – Бібліографія: 24 назви.