Метод оцінки динамічної характеристики металорізального верстата

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати розроблення та практичного використання методу аналізу пружних систем металорізальних верстатів, який дає змогу отримати та автоматизовано опрацювати спектр автоколивань у контурах заготовки й інструмента та визначити домінуючу пружну систему верстата. The method of accelerated analysis of dynamics of the machine tool is designed. The input stimulation operate the impulse of the force, on an exit the oscillations are obtained. The spectral analysis of the output damped oscillatings allows to determine the resonance frequencies of an elastic system.

Грицай І. Є. Метод оцінки динамічної характеристики металорізального верстата / І. Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 114–118. – Бібліографія: 6 назв.