Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено детальний техніко-економічний аналіз сучасних і перспективних автобусів особливо малого, малого та середнього класів, призначених для міських, приміських і туристичних перевезень. Особливу увагу звернуто на цінові показники вартості систем підресорювання різних типів. Показано значну різницю вартості автобусів залежно від типу їхніх підвісок та комплектації. Виконано розрахунок кількісних і цінових показників витрат на паливо під час транспортної роботи автобусів різного класу. The detailed analysis of modern and perspective busses of especially very small, small and middle classes, intended for city, suburban and tourist transportations is conducted. The special attention is paid to the indexes of prices of cost of the suspensions systems of different types. The considerable difference of cost of busses is shown depending on their pendants and acquisition. The calculation of quantitative and prices indexes of charges is conducted on a fuel in the process of a transport work of busses of different class.

Керницька М. І. Аналіз вартісних показників сучасних вітчизняних автобусів з ресорними підвісками / М. І. Керницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 257–262. – Бібліографія: 6 назв.