Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована модель узагальненої неявнополюсної електричної машини як елемент моделі електромеханічної системи. Модель грунтується на описі машини за допомогою інтегральних рівнянь і диференційних параметрів. Застсування моделі проілюстровано на прикладі електромеханічної системи, що складається з неявнополюсних машин. Mathematical model of generalized non-salientpol saturated electrical ma-chine as an electromechanical multipole has been elaborated. The model is based on mathematical description with integral equations. It is applicable for stiff equation systems and ensures high numerical stability. The application of the model has been illustrated on modelling of an electromechanical system.

Фільц Р. Модель узагальненої неявнополюсної машини як елемент моделі електромеханічної системи / Р. Фільц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 177–192. – Бібліографія: 6 назв.