Оптимізація складів захисних склопокрить для сталі на основі рідкого скла

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У результаті досліджень розроблено склади силікатних колоїдних розчинів (СКР) на основі натрієвого і калієвого рідкого скла. Вивчення умов отримання стійких СКР показало, що існують граничні значення концентрацій компонентів СКР. На основі даних градієнтної термообробки розроблено оптимальні режими отоплення склопокрить на основі СКР різних складів. The result of investigations is an elaboration of glass-forming colloidal solutions (GCS) based on sodium and potassium soluble glasses. The study of the extermal values of GCS components. On the basis of data gradient heating, the optimal regimes of placing and partial melting of glass coatings based on GCS of different compositions are elaborated.

Васійчук В. О. Оптимізація складів захисних склопокрить для сталі на основі рідкого скла / В. О. Васійчук, Я. І. Вахула // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 146-149. – Бібліографія: 6 назв.