Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлені основні закономірності полімеризації стиролу в присутності полівінілпіролідону (ПВП) та оксиду цинку. Виявлений взаємозв’язок характеру міжмолекулярних взаємодій в системі ПВП – тверда поверхня з ступенем полімеризації стиролу. General concepts of polymerization styrene in present polyvinylpyrrolidone (PVP) and rigid surface of oxсide zinc have been determined. Connection of intermolecular action in the system of PVP-solid phase with degree of styrene polymerization has been revealed.

Левицький В. Є. Дисперсійна полімеризація стиролу в присутності полівінілпіролідону і оксиду цинку / В. Є. Левицький, І. Д. Сподар, С. В. Шибанов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 144-147. – Бібліографія: 6 назв.