Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Рівняння математичної моделі процесу ультразвукового очищення стічних вод від домішок органічних сполук підтверджують дані теоретико-експериментального дослідження щодо визначальності впливу на константу швидкості окиснювальних реакцій обраних нами чинників. The mathematical model equetion of ultrasound process of wasted waters cleaning from organic compaunds edmixtures confirms the data of theoretical and experimental investigation redarding the determination influence on speed constant of oxidation reactions of chosen factors.

Шевчук Л. І. Моделювання та оптимізація звукохімічного окиснення домішок органічних сполук у стічних водах / Л. І. Шевчук, Т. В. Чайківський, В. Л. Старчевський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 104-107. – Бібліографія: 5 назв.