Наукова міжнародна і громадська діяльність ЗГТ в 2008 році

Наведено основні результати діяльності ЗГТ в 2008 р., що передбачають розширення членства товариства та його географії, проведення та участь у міжнародних симпозіумах, самітах, форумах, конференціях у сфері геодезії та картографії, видання якісних фахових збірників наукових праць, нагородження кращих працівників фаховими відзнаками Товариства тощо. Приведены основные результаты деятельности ЗГО в 2008 г., которые способствуют расширению членства общества и его географии, проведению и участию в международных симпозиумах, саммитах, форумах, конференциях в сфере геодезии и картографии, изданию качественных профессиональных сборников научных трудов, награждений лучших работников профессиональными наградами Общества и т. п. The basic results of activity WGS in 2008 are resulted, that promote expansion of membership of a society and its geography, carrying out and participation in the international symposiums, the summits, forums, conferences in geodesy and cartography sphere, the edition of qualitative professional collections of proceedings, rewarding of the best workers by professional awards of the Society, etc.

Наукова міжнародна і громадська діяльність ЗГТ в 2008 році / І. Тревого, Б. Паляниця, О. Денисов, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 11–15.