Висвітлено результати комплексного дослідження проблем інформаційно-маркетингових і фінансових чинників впливу на систему управління інноваційною діяльністю підприємств, подано інформацію, пов’язану з організацією управління для досягнення результатів від пошуку нових ідей в інноваціях за прогнозом потреб ринку до виведення інноваційних товарів і надання фінансових послуг на ринки споживачів. The article presents the results of the complex research of the marketing information and financial systems' development of the enterprises' innovative activity. The information problems are solved in their relation to the organization of the management system aimed a certain new result which will be gained in the time interval from the new ideas' search in accordance to the market demands forecast and to the introduction of innovative goods and financial services to the consumption markets.

Дудяк Р. П. Інформаційно-маркетингові та фінансові аспекти розвитку інноваційної діяльності підприємств в Україні / Р. П. Дудяк, С. Я. Бугіль, О. Р. Дудяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 85–90. – Бібліографія: 10 назв.