Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено регенерацію відпрацьованого розчину хлориду моноетаноламонію, одержаного після екстракції галіту з галіто-лангбейнітового залишку вакуумною відгонкою води з нього. Визначено склад твердої і рідкої фаз при різних ступенях відгонки. Показано доцільність двоступеневого випарювання з метою одержання товарних твердих продуктів і регенерованого екстрагенту. The regeration process of monoethanolamine chloride waste solution, which was been obtained after extraction of halite from halite- and langbeinite-contained waste by vacuum evaporation of water was investigated. Composition of solid and liquid phases for different degrees of eveporation was established. The expedient of two-degree eveporation for obtaining of trade solid products and regenerate extragent was shown.

Кропивницька Л. М. Регенерація відпрацьованого розчину моноетаноламіну після екстрагування галіту з галіто-лангбейнітового залишку калійних виробництв / Л. М. Кропивницька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 9–12. – Бібліографія: 15 назв.