2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено логістичну та маркетингову орієнтації ринку освіти в Україні в контексті змін на ринку праці та процесів глобалізації. Запропоновано методичні підходи щодо побудови стратегії національного ринку освіти України.
In this article the author studies the logistic and marketing orientation of the Ukrainian education market in the conditions of globalization and changes in the job market proposes methodical approaches to the working out of Ukrainian national education market strategy. There are also forecasts concerning the future of the education and job market in Ukraine.

Гурч Л. М. Зміни на ринку праці і логістична та маркетингова орієнтація ринку освіти в Україні / Л. М. Гурч // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 527–534. — (Формування та оптимізація логістичних систем).