Thumbnail Image

2000-01-25

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Досліджено утворення зшитих сіток під впливом УФ- опромінення на основі епоксидних смол і ненасичених полімерів. Наведені експериментальні дані про особливості процесу структурування під впливом УФ-променів. Встановлено залежність вмісту гель-фракції в композиціях від часу дії УФ-опромінення. Вивчено вплив часу структурування під дією УФ-опромінення на вихід та фізико-хімічні характеристики одержаних епоксиполімерних композицій.
The process formage stitching nets in base of epoxy resins and unsaturated polymers affected IR-irradiatence was studied. Experimental data about particularities of the process of structure in influence IR-rays have been shown. Dependence' contents gel-fraction in compositions for IR-irradiatence has been determined. The influence of time of structuring process has effected on IR-rays on the yield and physic-chemical characteristics of synthesized epoxy polymeric resins were researched.

Братичак Мих. Мих. Вивчення процесу структурування епоксиполімерних композицій під впливом УФ-опромінення / Мих. Мих. Братичак, Й. Й. Ятчишин, Вратіслав Духачек // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 6–9.

Endorsement

Review