Розглянуто причини негативного впливу відхилень параметрів силового електрообладнання некерованих фільтрів вищих гармонік струмів на ефективність фільтрування вищих гармонік в електропостачальній системі 35 кВ дугової сталеварної печі місткістю 100 тонн. Наведено результати дослідження таких режимів методами комп’ютерного симулювання у вигляді числових значень та графічних залежностей від часу. The causes of negative parameters deviations influence for power electrical equipment of out of control filters of higher harmonics currents on filtering effective¬ness of higher harmonics in electric-supply system in 35 кУ of arc steelmaking stove by capacity of 100 tons were considered. The results of research of such modes by the methods of computer simulating in appearance of numeral senses and graphic dependences of time.

Гудим В. І. Аналіз ефективності некерованих фільтрів в електропостачальних системах дугових сталеварних печей / В. І. Гудим, А. Р. Тацій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 52–57. – Бібліографія: 5 назв.