Фазообертання гармонічних сигналів на основі макромоделювання

Thumbnail Image

Побудовано макромоделі амплітудо- та частотонезалежних аналогових та цифрових фазообертачів гармонічних сигналів на довільну величину фазового зсуву. На основі отриманих макромоделей для функціонування в області низьких частот реалізуються структурні схеми фазообертачів на базі диференціаторів, суматорів, помножувачів, подільників та ланок затримки за часом. В високочастотному діапазоні замість диференціаторів використовуються інтегратори. The macromodels of amplitude- and frequency independent analogue and digital phase shifters of harmonic signals on an arbitrary value of a phase shift has been built. At the obtained macromodels base the structure circuits of phase shifters is realised for a functioning at a low frequenciregiones on a differentiators, summers, adders, multipliers, dividers, and time delay units base. There are used an integrators instead of differentiators in a high frequencies region.

Тимощук П. В. Фазообертання гармонічних сигналів на основі макромоделювання / П. В. Тимощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 437 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 125–129. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review