Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати розрахунку характеристик графо-аналітичними методами з використанням векторної діаграми Блонделя без врахування насичення та з його врахуванням, діаграми Потьє та числовим методом за рівняннями електричного стану в осях d-q і рівняннями магнітного стану заступної схеми машини. Розрахунки виконані для різного ступеня насичення машини.

Попічко В. В. Порівняльний аналіз методів розрахунку усталених режимів і характеристик явнополюсних синхронних машин / В. В. Попічко, О. В. Корецький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 127–131. – Бібліографія: 5 назв.