Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Способом хімічного поверхневого осадження (ХПО) отримано тонкі плівки CdS із водних розчинів кадмійвмісних солей. Запропоновано і відпрацьовано різні модифікації методики ХПО. Вивчено оптичні спектри поглинання, морфологію поверхні та ступінь кристалічності отриманих покрить. CdS thin films were obtained from aqueous solutions of cadmium-containing salts by method of chemical surface deposition (CSD). The various modification techniques CSD were proposed and developed. The optical absorption spectra, surface morphology and crystallinity degree of obtained coatings were studied.

водні розчини, спектри поглинання, aqueous solutions, absorption spectra

Властивості тонких плівок CdS, отриманих способом хімічного поверхневого осадження / П. Й. Шаповал, Ф. І. Цюпко, В. В. Кусьнеж, Г. А. Ільчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 28-33. – Бібліографія: 7 назв.